Montaż haka holowniczego
BMW 3 F31 Touring

W dzisiejszych czasach coraz więcej właścicieli samochodów decyduje się na wyposażenie swoich pojazdów w haki holownicze. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które umożliwia wygodne przewożenie dodatkowych bagaży. W tej realizcji mieliśmy do czynienia nie tylko z montażem haka holowniczego ale także wymianą uszkodzonego haka elektrycznego. Jednakże dzięki naszemu doświdczeniu oraz wymienionym ponieżej produktom uzyskalismy więcej niż zadowalający klienta efekt.

Hak wypinany pionowo BRINK

Pierwszym krokiem w procesie montażu było wybranie odpowiedniego zamiennika uszkodzonego haka, który zapewni niezawodność i trwałość. Zdecydowaliśmy się na hak wypinany pionowo marki BRINK. Jest to produkt renomowanej firmy znanej z wysokiej jakości wykonania oraz zastosowania nowoczesnych technologii produkcji.
Zalety Haka BRINK:
– Wytrzymałość: Materiał użyty do produkcji haka charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję.
– Łatwość obsługi: System wypinania pionowego pozwala na szybki demontaż haka kiedy nie jest potrzebny.
– Estetyka: Po wypięciu hakiem prawie nic nie wystaje poza tylny zderzak, dzięki czemu wygląd pojazdu pozostaje nienaruszony.

Kolejnym kluczowym elementem był montaż dedykowanej wiązki elektrycznej typu 13 PIN. Dzięki niej możliwe jest bezpieczne podłączenie wszystkich niezbędnych świateł przyczepy czy bagażnika rowerowego.
Najważniejsze funkcje i zalety wiązki dedykowanej 13 PIN:
– Podłączenie oświetlenia: Zapewnia pełne wsparcie dla świateł stopu, kierunkowskazów oraz pozycyjnych.
– Bezpieczeństwo użytkowania: Zastosowanie oryginalnej wiązki eliminuje ryzyko uszkodzeń instalacji elektrycznej pojazdu.

Aktywacja dodatkowych funkcji

Ostatnim etapem tej realizacji była aktywacja dodatkowych funkcji samochodu poprzez komputer diagnostyczny. W tym montażu było to wyłączenie tylnych czujników parkowania podczas korzystania z haka. Jest to istotna funkcja zwiększająca komfort użytkownika podczas manewrowania autem wyposażonym w przyczepę.

Realizacja takiego projektu wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy technicznej ale także doświadczenia i precyzji wykonania każdego etapu prac montażowych. Firma eHak.pl w Poznaniu oferuje kompleksową usługę obejmującą doradztwo oraz profesjonalny montaż haków holowniczych dostosowanych indywidualnie do potrzeb klienta.
Jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca gdzie możesz liczyć na fachową pomoc oraz szeroki wybór produktów takich jak haki holownicze, boxy czy bagażniki rowerowe na hakskontaktuj się bezpośrednio! Nasz wykwalifikowany personel chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże dokonać najlepszego wyboru dostosowanego do Twojego auta!
Zaufaj specjalistom od montażu haków – Twoja droga będzie zawsze bezpieczna dzięki eHak.pl!


Shopping Cart
Scroll to Top