BMW Seria 4 F36 M-Pakiet
Montaż haka holowniczego

Montaż haka holowniczego do BMW Serii 4 F36 z najlepszymi akcesoriami!

Solidny i bezpieczny hak holowniczy wypinany pionowo Westfalia to niezawodne rozwiązanie gwarantujące stabilność i bezpieczeństwo podczas ciągnięcia przyczep. Dzięki możliwości wypięcia pionowego haka, użytkownik zyskuje większą elastyczność w użytkowaniu i nie straci na sportowym wyglądzie, a wysoka jakość wykonania zapewnia bezpieczeństwo na długie lata.

Innowacyjna wiązka dedykowana 13 PIN ECS wzbogacona o stały plus, ładowanie i kodowanie jest idealnym uzupełnieniem haka holowniczego, umożliwiając pełne wykorzystanie funkcji BMW Serii 4 F36. Zintegrowane ładowanie i stały plus sprawiają, że podróżowanie z przyczepą staje się jeszcze bardziej komfortowe natomiast kodowanie umożliwia wyłączenie tylnych czujników parkowania podczas korzystania z haka.

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa dotyczącego montażu haka holowniczego do swojego BMW Serii 4 F36? Odwiedź eHak.pl w Poznaniu, gdzie nasi eksperci służą pomocą przy wyborze najlepszych produktów, oferują usługi montażu haków oraz sprzedają wysokiej jakości boxy i bagażniki rowerowe. Daj swojemu samochodowi to, na co zasługuje!

Shopping Cart
Scroll to Top