Montaż haka holowniczego
BMW X4 G02

Montaż haka holowniczego BMW X4 G02

do samochodu, zwłaszcza tak zaawansowanego technicznie jak BMW X4 G02, to zadanie wymagające precyzji, doświadczenia oraz zastosowania wysokiej jakości komponentów. W niniejszym artykule przedstawiamy krok po kroku cały proces montażu przy użyciu najlepszego sprzętu dostępnego na rynku.

Hak wypinany pionowo BRINK

Wybór tego modelu haka nie jest przypadkowy. BRINK to renomowana marka, ceniona za niezawodność i trwałość swoich produktów. Hak wypinany pionowo charakteryzuje się łatwością montażu i demontażu oraz estetycznym wyglądem po zamontowaniu.

Wiązka dedykowana 13 PIN Westfalia

Nowoczesne pojazdy, takie jak BMW X4 G02, wymagają specjalistycznych rozwiązań elektrycznych. dedykowana instalacja 13 PIN Westfalia zapewnia pełną kompatybilność z systemami elektronicznymi pojazdu, gwarantując bezproblemową współpracę z zestawem świateł przyczepy oraz innymi funkcjami auta. To kluczowy krok w zapewnieniu bezpieczeństwa na drodze.

Kodowanie czyli aktywacja dodatkowych funkcji

Ostatnim krokiem realizacji jest kodowanie elektroniki pojazdu. Za pomocą specjalistycznego oprogramowania aktywujemy dodatkowe funkcje takie jak rozłączenie czujników parkowania, które mogą błędnie reagować na obecność zaczepionej przyczepy. Dodatkowo konfigurujemy kamerę cofania tak by automatycznie zmieniała kąt widzenia skupiając się na kuli haka co ułatwia manewry parkingowe.

Jeśli szukasz profesjonalizmu i kompleksowej obsługi związanej z montażem haków holowniczych lub zakupem boxa bądź bagażnika rowerowego na hak – zapraszamy do skorzystania z usług firmy eHak.pl w Poznaniu! Nasza firma oferuje:
– Fachowe doradztwo techniczne,
– Szeroki wybór produktów najlepszych marek,
– Doświadczeni specjaliści zajmujący się montażem,
– Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji usług.
Dzięki nam Twój samochód będzie gotowy na każde wyzwanie transportowe! Odwiedź naszą stronę internetową lub kontaktuj się bezpośrednio – jesteśmy tu dla Ciebie!

Shopping Cart
Scroll to Top