Citroen C8
Montaż haka holowniczego

Hak holowniczy o to niezwykle istotne doposażenie, szczególnie jeśli chodzi o samochód marki Citroen C8

Pierwszym niezbędym produktem był hak holowniczy wypinany poziomo Steinhof, który doskonale sprawdza się przy montażu do tego modelu. Ten konkretny model haka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz łatwością montażu. Dzięki możliwości wypinania poziomo, użytkownik ma większą elastyczność i swobodę w korzystaniu z bagażnika. Jest to szczególnie przydatne podczas załadunku lub rozładunku dużych przedmiotów.

Kolejnym elementem przy montażu jest odpowiednia wiązka elektryczna. W przypadku tego samochodu została założona kompletna wiązka 13 PIN z modułem + STAŁY PLUS (pin 9) + ŁADOWANIE (pin 10). To kompleksowe rozwiązanie umożliwia prawidłowe podłączenie haka holowniczego do układu elektrycznego pojazdu a także ładowanie akumulatora w przyczepie kempingowej.

Dzięki eHak.pl możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości produkty i kompleksowe wsparcie techniczne. Profesjonalni doradcy pomogą dobrać odpowiedni hak holowniczy oraz wiązkę elektryczną, zgodnie z indywidualnymi potrzebami Twojego pojazdu. Ponadto, specjaliści eHak.pl zapewnią bezpieczny i dokładny montaż haka holowniczego, gwarantując pełne zadowolenie z zakupu. Nie czekaj dłużej! Odwiedź eHak.pl w Poznaniu i przekonaj się sam, jak łatwo można zadbać o funkcjonalność swojego Citroena C8 dzięki solidnemu hakowi holowniczemu i profesjonalnej obsłudze.

Shopping Cart
Scroll to Top