Mercedes E Kombi S213 W213
Montaż haka holowniczego

Montaż haka holowniczego to kluczowy proces, który wymaga precyzji i doświadczenia

Podczas faktycznego montażu haka holowniczego stosuje się wysokiej jakości akcesoria, które ułatwiają proces i zapewniają bezpieczeństwo użytkowania systemu holowniczego.

Hak wypinany pionowo A40V Westfalia to innowacyjny hak holowniczy, który jest niezwykle łatwy w użyciu i doskonale sprawdza się podczas montażu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które często korzystają z przyczep lub noszących rowery na bagażnikach.

Jeśli chodzi o wiązke wykorzystaną w montażu, jest to wiązka dedykowana 13-pin Westfalia specjalnie zaprojektowana do połączenia haka holowniczego z instalacją elektryczną samochodu. Dzięki niej możemy bezpiecznie podłączyć oświetlenie przyczepy lub sygnalizatory kierunkowskazów.

Nie można również zapomnieć o kodowaniu urządzeniem Westfalia Autocode-Remote, które umożliwia skonfigurowanie systemu haka holowniczego zgodnie z parametrami danego samochodu. Dzięki temu można dopasować ustawienia takie jak czujniki parkowania, kontrola stabilności czy asystent hamowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jeśli szukasz profesjonalnego montażu haka holowniczego oraz innych akcesoriów , to firma eHak.pl w Poznaniu jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią Ci fachową obsługę oraz gwarantują wysoką jakość montażu i używanych produktów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się sam!

Shopping Cart
Scroll to Top