Montaż haka holowniczego
Mercedes C C205 Coupe

Hak holowniczy do samochodu Mercedes C C205 Coupe jest niezwykle istotnym doposażeniem, który wymaga wysokiej jakości komponentów.

Kluczowym elementem montażu haka holowniczego jest precyzyjne dostosowanie go do konkretnego modelu pojazdu. W przypadku Mercedesa C C205 Coupe najlepszym wyborem jest hak wypinany pionowo Steinhof, zapewniając idealne dopasowanie do linii nadwozia oraz zachowując estetykę samochodu. Dzięki solidnemu wykonaniu marki Steinhof, użytkownik może być pewny nie tylko bezpieczeństwa, ale także trwałości i niezawodności samego haka.

Natomiast wiązka 13 PIN z modułem SMART CONNECT to kolejny istotny element. Zapewnia ona nie tylko stabilne połączenie elektryczne między pojazdem a przyczepą, ale także umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji systemów bezpieczeństwa oraz komfortowych rozwiązań podczas transportu. Dzięki odpowiedniej instalacji tego modułu przez naszych fachowców można mieć pewność sprawnej komunikacji świateł, sygnałów kierunkowskazów i innych parametrów niezbędnych do prawidłowego prowadzenia pojazdu z przyczepą.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej obsługi przy montażu haka holowniczego lub interesuje Cię zakup boxa bądź bagażnika rowerowego na hak, firma eHak.pl w Poznaniu to miejsce gdzie znajdziesz szeroką gamę produktów oraz fachowe doradztwo techniczne. Dzięki bogatemu doświadczeniu i pasji do motoryzacji możesz mieć pewność, że Twój samochód zostanie wyposażony w najlepszej jakości akcesoria dedykowane Twoim potrzebom.

Shopping Cart
Scroll to Top