Mitsubishi Outlander 3 2014
Montaż haka holowniczego

Montaż haka holowniczego do Mitsubishi Outlander 3 – łatwy i profesjonalny sposób na zwiększenie funkcjonalności Twojego samochodu!

Hak wypinany ukośnie Brink – idealne rozwiązanie dla właścicieli Mitsubishi Outlander 3, którzy potrzebują niezawodnego i wytrzymałego haka. Dzięki swojej konstrukcji, hak ten zapewnia pełną funkcjonalność oraz możliwość szybkiego montażu i demontażu.

Wiązka uniwersalna 13 pin z modułem SMART CONNECT – to niezbędny element, który umożliwia podłączenie haka holowniczego do układu elektrycznego samochodu. Dzięki temu możesz bez problemu korzystać z oświetlenia przyczepy oraz kontrolować sygnalizację świetlną.

Realizacja montażu haka jest prosta i szybka dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi specjalistów. W eHak.pl w Poznaniu gwarantujemy Ci kompleksowe doradztwo oraz usługę montażu haka holowniczego. Jesteśmy profesjonalnym partnerem, który dba o Twoje bezpieczeństwo i komfort podróży.

Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług już dziś! Odwiedź eHak.pl w Poznaniu, gdzie możesz liczyć na fachową pomoc i najwyższą jakość obsługi przy montażu haka holowniczego do Twojego Mitsubishi Outlander 3.

Więcej realizacji marki MITSUBISHI

Shopping Cart
Scroll to Top