Chrysler Town & Country montaż haka holowniczego.

Profesjonalny montaż haka holowniczego do Chrysler Town & Country


Zamontowanie zaczepu holowniczego to niezwykle istotny krok w zapewnieniu bezpieczeństwa i funkcjonalności Twojego pojazdu. W przypadku tego konkretnego modelu, wybór haka firmyBRINK z możliwością wypinania ukośnie oraz kompleksowej wiązki uniwersalnej 13 pin z modułem SMART CONNECT stanowi rozwiązanie o najwyższej jakości.

Hak wypinany ukośnie marki BRINK to gwarancja solidności i trwałości. Dzięki innowacyjnemu designowi, łatwość obsługi oraz skuteczność podczas użytkowania są niepodważalne.

Dodatkowo posiadając wiązkę uniwersalną z modułem SMART CONNECT rozszerzoną o stały plus (pin 9) i ładowanie (pin 10), użytkownik zyskuje dodatkowe możliwości konfiguracji oraz kompatybilności z różnymi rodzajami urządzeń.

Na zakupione produkty oraz wykonaną usługę montażu haka holowniczego, zakup boxa czy bagażnika rowerowego na hak oferujemy gwarancję satysfakcji oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy eHak.pl w Poznaniu – specjalistów od akcesoriów samochodowych. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się komfortem podróżowania dzięki solidnemu i fachowemu wykonaniu usług!

Shopping Cart
Scroll to Top