Montaż haka holowniczego do Audi Q7 II 4M

Montaż haka holowniczego w Audi Q7 II 4M jest stosunkowo prosty i polega na wykorzystaniu specjalistycznych produktów. W przypadku tego konkretnego modelu, rekomendowane są produkty Westfalia.

Podstawowym elementem jest hak wypinany pionowo Westfalia A40V. Jest to solidny i niezawodny hak, który idealnie pasuje do Audi Q7 II 4M. Dzięki możliwości wypinania, można go łatwo zamontować lub wypiąć w zależności od potrzeb.

Kolejnym niezbędnym produktem jest dedykowana wiązka Westfalia 13 pin. Ta profesjonalna wiązka zapewnia stabilne połączenie elektryczne między autem a przyczepą, umożliwiając bezpieczne korzystanie z dodatkowych funkcji takich automatyczne rozłączenie tylnych czujników parkowania

Po zamontowaniu haka i podłączeniu odpowiedniej wiązki, konieczne jest wykonanie kodowania. To ważny krok, który umożliwi prawidłowe działanie systemu holowniczego oraz integrację z elektroniką samochodu.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa oraz usługi montażu haka holowniczego dla Twojego Audi Q7 II 4M, polecamy naszą firme eHak.pl w Poznaniu. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dokonać właściwego wyboru i zapewni bezpieczny montaż, abyś mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością haka holowniczego.

Shopping Cart
Scroll to Top