Montaż haka holowniczego do Seat Arona

Montaż haka holowniczego do Seat Arona to niezwykle istotna czynność, która umożliwia korzystanie z dodatkowego funkcjonalnego elementu wyposażenia samochodu.

W przypadku tego modelu, zdecydowaliśmy się na użycie haka wypinanego pionowo Steinhof, które charakteryzują się nie tylko solidną konstrukcją, ale także łatwością montażu i demontażu.

Wiązka dedykowana 13 pin ECS jest kluczowym elementem instalacji haka holowniczego. Dzięki niej możliwe jest bezproblemowe podłączenie przyczepy do systemu elektrycznego samochodu. To rozwiązanie zapewnia pełne bezpieczeństwo oraz sprawne działanie wszystkich oświetleń sygnalizacyjnych. Również po wpięciu wtyczki w gniazdo przyczepy tylne czujniki parkowania są automatycznie rozłączone.

Po zamontowaniu haka holowniczego i wiązki dedykowanej, wykonujemy kodowanie, które gwarantuje poprawne działanie całej instalacji.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się montażem haków holowniczych w Poznaniu, to eHak.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasza firma oferuje nie tylko kompleksowe doradztwo, ale także specjalistyczną usługę montażu haka holowniczego. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz mieć pewność, że Twój Seat Arona zostanie wyposażony w hak holowniczy najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego eHak.pl jest liderem w branży montażu haków holowniczych!

Więcej realizacji marki SEAT

Niestety nie ma znaleziono więcej realizacji marki Seat, zapraszamy ponownie później!

Shopping Cart
Scroll to Top