Montaż haka holowniczego do Kia Sportage IV GT-Line

Montaż haka holowniczego do Kia Sportage IV GT-Line jest kluczowym krokiem w zapewnieniu bezpieczeństwa oraz wygody podczas transportu przyczepki!

Jeśli chcesz zwiększyć funkcjonalność tego pojazdu poprzez dodanie haka holowniczego, warto zwrócić uwagę na odpowiednie produkty. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem może być hak wypinany pionowo Steinhof oraz wiązka uniwersalna z modułem 13 pin SMART CONNECT.

Wykorzystując hak wypinany pionowo Steinhof, zapewnimy solidne i trwałe połączenie między pojazdem a dodatkowym ładunkiem. Jego wysoka jakość wykonania sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zapewnijącym bezpieczne mocowanie.

Natomiast dzięki wiązce uniwersalnej SMART CONNECT zyskujemy możliwość sprawnej integracji układów oświetlenia pojazdu z przyczepką bądź bagażnikiem rowerowym. Jest to istotny element, który gwarantuje poprawne działanie wszystkich funkcji na trasie oraz zwiększa komfort korzystania z dodatkowych akcesoriów.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta – od doradztwa technicznego po precyzyjny montaż. Zapraszamy do firmy eHak.pl w Poznaniu!

Shopping Cart
Scroll to Top