Peugeot Boxer L3H2
Montaż haka holowniczego

Hak holowniczy to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i funkcjonalności. Nasza realizcja montażu do Peugeot Boxer L3H2:

W pierwszym etapie tego montażu wykorzystaliśmy hak przykręcany flanszowy, tzn na stałe Steinhof, który zapewnia trwałe połączenie między pojazdem a przyczepą, umożliwiając bezproblemowe transportowanie ciężkich ładunków. Solidna konstrukcja sprawia, że można mieć pewność, iż nawet najtrudniejsze zadania będą łatwiejsze do wykonania.

Kolejnym kluczowym elementem jest wiązka uniwersalna 13 PIN z modułem SMART CONNECT, która gwarantuje niezawodne połączenie elektryczne między pojazdem a przyczepą. Ten innowacyjny system sprawia, że korzystanie z instalacji elektrycznej staje się prostsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpiecznym podróżowaniem zarówno na krótszych jak i dłuższych trasach.

Jeśli szukasz profesjonalnego doradztwa oraz kompleksowej usługi montażu haków holowniczych czy zakupu boxów i bagażników rowerowych w Poznaniu, koniecznie odwiedź MCH-Auto eHak.pl. Zespół doświadczonych specjalistów służy pomocą w doborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb, zapewniając pełne wsparcie techniczne i gwarancję satysfakcji.

Shopping Cart
Scroll to Top