Producenci z którymi współpracujemy!

Grupa Brink jest najstarszą i największą firmą na rynku systemów holowniczych. Centrala firmy znajduje się w Staphorst. Tam oraz w Oosterhout znajdują się największe fabryki. Firma posiada swoje filie we Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Włoszech, Republice Południowej Afryki oraz od połowy lat 90. w Polsce (z centralą w Wolsztynie). Produkują w czterech zakładach ponad milion haków holowniczych rocznie, zatrudniają ponad 650 pracowników. Posiadają 25% udziałów w globalnym rynku systemów holowniczych. Esencją sukcesu jest bliska współpraca z producentami samochodów już na etapie projektu.

W ofercie firmy Spinder mieści się szeroki wybór bagażników rowerowych przeznaczonych do montażu na haku holowniczym lub dachu samochodu, zaprojektowanych z myślą o przewożeniu od 1 do 4 rowerów. Wyjątkowość produktów tkwi w opatentowanym systemie szybkiego montażu, który gwarantuje nie tylko solidność, ale również nieporównywalną łatwość w obsłudze. Dzięki temu, zarówno codzienne dojazdy, jak i weekendowe wycieczki stają się łatwiejsze i bardziej dostępne dla każdego entuzjasty dwóch kółek

Spinder bagaznik na hak holowniczy

W Pro-User od ponad 20 lat rozwijają solidne i niezawodne bagażniki rowerowe, które zyskały uznanie klientów głównie w Holandii i Polsce oraz całej Europie. Misja firmy to dostarczanie produktów, które ułatwiają i uprzyjemniają przewóz rowerów, zachęcając jednocześnie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Enganches Aragón to firma rodzinna założona w 1992 roku, która jest liderem w produkcji haków holowniczych w Hiszpanii i Europie Południowej. Firma posiada wielkie powołanie międzynarodowe i jesteśmy obecni w ponad 60 krajach na pięciu kontynentach. Dzięki dwóm markom, Enganches Aragón i TowCar, oferują rozwiązania transportowe na haku holowniczym pojazdu: haki holownicze, zestawy przewodów, bagażniki TowBox, bagażniki na rowery, bagażniki na motocykle i bagażniki na narty.

Shopping Cart
Scroll to Top