Renault Traffic 2013
Montaż haka holowniczego

Produkty wykorzystane przy montażu:
– Hak holowniczy wypinany Auto-Hak
– Wiązka z modułem 13-pin SMART CONNECT

Montaż haka holowniczego to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Wybierając naszą firmę, masz pewność profesjonalnego wykonania usługi przez doświadczonych specjalistów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić Ci pełne zadowolenie oraz spokój podczas podróży.

W tym Renault Traffic zamontowaliśmy hak wypinany, który jest bardzo praktyczny w codziennym użytkowaniu. Możesz go łatwo zamontować i zdemontować według własnych potrzeb, co daje Ci większą elastyczność przy korzystaniu z samochodu.

Do montażu haka holowniczego używamy tylko wysokiej jakości materiałów i narzędzi. Dzięki temu możemy zagwarantować solidność i trwałość naszych produktów. Bez względu na to, czy potrzebujesz haka do transportu przyczepy kempingowej czy bagażnika rowerowego – mamy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Wiązka 13 pinowa to standardowy zestaw kabli umożliwiający prawidłowe działanie oświetlenia, sygnalizacji i innych funkcji przyczepy. Montujemy ją wraz z hakiem holowniczym, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo na drodze.

Moduł sterujący jest nieodłącznym elementem montażu haka holowniczego w Renault Traffic. To on kontroluje pracę oświetlenia czy sygnalizacji przyczepy, dbając o to, aby wszystko działało sprawnie i bez zarzutu.

Zaufaj naszej firmie ehak.pl w Poznaniu i skorzystaj z profesjonalnego montażu haka holowniczego do swojego Renault Traffic. Zapewniamy Ci wysoką jakość usługi oraz konkurencyjne ceny. Nie czekaj dłużej – umów się już dziś!

Więcej realizacji marki RENAULT

Shopping Cart
Scroll to Top