Skoda Octavia 4
Montaż haka holowniczego

Produkty wykorzystane przy montażu:

– Hak wypinany pionowo Brink
– Wiązka dedykowana 13-PIN ECS
– Kodowanie urządzeniem Westfalia Autocode-Remote

W przypadku modelu Skoda Octavia 4 IV polecamy hak wypinany, który zapewnia wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej opcji, gdy nie korzystasz akurat z przyczepy lub bagażnika rowerowego, możesz łatwo zdjąć hak i zachować estetyczny wygląd samochodu.

Dołączone do zestawu haka jest dedykowana wiązka elektryczna 13 pinów. Pozwala ona na sprawną komunikację między samochodem a przyczepą, umożliwiając korzystanie z oświetlenia oraz innych funkcji przyczepy. A także aktywuje funkcję automatycznego rozłączenia tylnych czujników parkowania

Po zamontowaniu haka holowniczego warto zadbać o jego odpowiednie skonfigurowanie. W naszej firmie oferujemy także kodowanie modułu haka, dzięki któremu możliwe jest dostosowanie jego parametrów do indywidualnych potrzeb Twojego pojazdu.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoja Skoda Octavia 4 zostanie wyposażona w solidny i bezpieczny hak holowniczy. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm zapewniają satysfakcję i bezpieczeństwo naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług montażu haków holowniczych w Poznaniu. Działamy szybko, sprawnie i dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania dla Twojego pojazdu.

Shopping Cart
Scroll to Top