Montaż haka holowniczego
Skoda Yeti

Niezawodne produkty do montażu haka holowniczego do Skoda Yeti

Hak holowniczy wypinany ukośnie marki BRINK to solidne rozwiązanie umożliwiające bezpieczne korzystanie z przyczepy lub bagażnika rowerowego. Dzięki możliwości wypięcia ukośnie, zapewnia łatwy dostęp do bagażnika nawet po zamontowaniu haka.

Natomiast jeśli chodzi o wiązkę wykorzystaną podczas tego montażu to jest to wiązka dedykowana z 13 PINAMI, która gwarantuje niezawodne połączenie pomiędzy autem a przyczepą. Inteligentny system sprawia, że podczas jazdy wszystkie funkcje świateł oraz sygnały kierunkowskazów są poprawnie transmitowane dzięki czemu możemy być pewni dobrego połączenia pomiędzy samochodem a przyczepka bądź bagażnikiem rowerowym.

Ostatnim elementem jest kodowanie. Dzięki tej funkcji tylne czujniki parkowania zostaną automatycznie dezaktywowane podczas korzystania z haka holowniczego. To praktyczne rozwiązanie zapobiegające fałszywym alarmom i ułatwiające manewrowanie z przyczepą.

MCH-Auto eHak.pl to profesjonalny serwis specjalizujący się w montażu haków holowniczych, zakupie boxów oraz bagażników rowerowych. Zlokalizowany w Poznaniu, oferuje kompleksowe doradztwo oraz usługi montażowe na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej o szerokiej gamie produktów i skorzystaj z fachowej obsługi już dziś! Zapraszamy!

Shopping Cart
Scroll to Top