Toyota Camry
Montaż haka holowniczego

Hak holowniczy do Toyoty Camry to doposażenie według producentów pojazdu niemożliwe, lecz dzięki doświadczeniu i doborze odpowiednich produktów dla naszych fachowców okazało się to nie być problemem.

W tym ciężkim jak na pierwszy rzut oka przypadku pojazdu, wybraliśmy hak wypinany pionowo GDW z kilku powodów. Przede wszystkim, ten rodzaj haka charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz łatwością obsługi – po demontażu jest praktycznie niewidoczny, co zachowuje estetykę pojazdu. Dzięki parametrom nacisku pionowego 90 kg sprawia, że jest idealnym hakiem który współgra z bagażnikiem cztero-rowerowym, a fakt że jest wykonany z wysokiej jakości materiałów daje nam gwarancję użytkowania na wiele lat.

Natomiast do prawidłowego działania systemów elektrycznych związanych z hakiem użyliśmy dedykowanej wiązki 13 PIN ECS. Dzięki niej możliwe jest bezproblemowe podłączenie wszelkich sygnałów świetlnych i komunikacyjnych pomiędzy bagażnikiem a samochodem. Zastosowanie tej instalacji daje nam przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze gdyż eliminuje niechciane sygnały elektryczne.

Finałowym i najważniejszym elementem tego montażu był bagażnik rowerowy SPINDER XPLORER+ dobrany przez klienta z naszej oferty. Bagażnik ten charakteryzuje się maksymalnym obciążeniem do 60kg, dzięki czemu możemy umieścić na nim nawet dwa duże rowery elektryczne bądź dokładając adapter możemy transportować nawet trzy rowery.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się montażem haków holowniczych lub potrzebujesz doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich akcesoriów takich jak boxy czy bagażniki rowerowe na hak – serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu! Odwiedź nas już dziś lub skontaktuj się telefonicznie albo mailowo – nasi eksperci są gotowi pomóc Ci dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb! Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu masz pewność, że Twój samochód będzie wyposażony w solidny sprzęt spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Shopping Cart
Scroll to Top